Home Print Contact Sitemap Uitgebreid zoeken LeesVoor
English language Deutsche Sprache Langue Française

Collecteren / textielinzameling

Lees voor

Collecteren
Textielinzameling
Meer informatie

Collecteren

Wanneer u voor een goed doel geld wilt inzamelen, heeft u hiervoor een vergunning nodig. Bij verlening van de vergunning wordt niet alleen gelet op het doel van inzameling en de achterliggende organisatie, maar ook op het gewenste tijdstip van collecteren. Om een zekere spreiding in collecteren te garanderen wordt jaarlijks een planning gemaakt.
 
Aanvraag
Maak (per e-mail, telefoon of via de balie) een afspraak met de afdeling Veiligheid, Vergunningen, Handhaving, telefoon 0229 252423.

Benodigde stukken
Voor een landelijke collecte dient u of uw organisatie geregistreerd te zijn bij het Centraal Bureau Fondsenwerving.
Wanneer u een plaatselijke collecte wilt organiseren, dient u een schriftelijk verzoek in te dienen, waarin vermeld staat:

  • voor welk doel u geld wilt inzamelen;
  • waar u geld wilt inzamelen (wijk);
  • voor welke periode u geld wilt inzamelen.

Terug naar boven

Textielinzameling

HVCInzameling wijst personen of instanties aan die belast worden met het afzonderlijk inzamelen van huishoudelijke afvalstoffen als oud papier, textiel en metalen.

Om hiervoor in aanmerking te komen dient u HVC toestemming te vragen. Afhankelijk van de achtergronden van uw verzoek en de plaatselijke omstandigheden wordt een dergelijke toestemming onder voorwaarden verleend.
 
Aanvraag
Toestemming tot textielinzameling kan alleen worden verkregen via HVC, telefoon 0227 656444. Dit kan niet via de gemeente.

Terug naar boven

Meer informatie

Gemeente Hoorn
Afdeling VVH
Telefoon 0229 252423
E-mail: vbt@hoorn.nl

HVCInzameling
Telefoon 0227 656444
E-mail: info@hvcinzameling.nl
Website: www.hvcinzameling.nl


Terug naar boven
Laatste wijziging van deze pagina: 22 januari 2010
Terug
Omhoog