Informatie voor de media

Zoekt u contact met (bestuurders van) de gemeente? Alle contacten met de media verlopen via de communicatieadviseurs/woordvoerders.

Marieke van Leeuwen

Bereikbaar via 06 15 90 08 59 of m.van.leeuwen@hoorn.nl 

  • Openbare Orde en Veiligheid
  • Wonen
  • Financiën
  • Gemeenteraad en Griffie
  • Stadsgesprekken

Sylvia Doodeman

Bereikbaar via 06 53 49 87 43 of s.doodeman@hoorn.nl 

  • Waterfront
  • Hoorn-Noord/Venenlaankwartier
  • Omgevingswet
  • Welzijn
  • Zorgzame Samenleving (dementie, mantelzorg)
  • Onderwijs, IKC

Ester Verhoeven

Bereikbaar via 06 21 58 89 34 of e.verhoeven@hoorn.nl.

  • 1.Hoorn
  • Sociaal Domein Regio Westfriesland
  • Inkomensondersteuning
  • Statushouders
  • Vluchtelingen Oekraïne

Lisa Beerepoot

Bereikbaar via 06 30 84 41 36 of l.beerepoot@hoorn.nl

  • Duurzaamheid
  • Havens
  • Binnenstad

Martin Schuijt

Bereikbaar via 06 21 38 29 02 of m.schuijt@hoorn.nl 

  • Stadsbeheer
  • Economie
  • Verkeer en Vervoer
  • Risdam/Nieuwe Steen
  • Kunst en cultuur
  • Sport
  • Erfgoed

Jeanine Schaart

Bereikbaar via 06 24 12 65 20 of m.schaart@hoorn.nl 

  • Poort van Hoorn

Marloes Hoorn

Bereikbaar via 06 24 18 57 56 of m.hoorn@hoorn.nl 

  • HR
  • Informatievoorziening
  • Dienstverlening
  • Kerkplein

Merel Schuit

Bereikbaar via 06 15 66 47 80 en m.schuit@hoorn.nl

  • Kansen voor de Kersenboogerd
  • Bangert & Oosterpolder
  • Herontwikkeling oude hockeyvelden Nieuwe Steen

Alicia Vargas Velasquez

Bereikbaar via 06 11 01 59 29 en a.vargasvelasquez@hoorn.nl 

  • Pact van Westfriesland
  • VNG Congres
Dit is een verplicht veld.

Uw formulier wordt verzonden, even geduld a.u.b.