Informatie voor de media

Zoekt u contact met (bestuurders van) de gemeente? Alle contacten met de media verlopen via de communicatieadviseurs/woordvoerders.

Gea Wolfslag

Bereikbaar via 06 27 13 83 75 of g.wolfslag@hoorn.nl 

  • Openbare Orde en Veiligheid
  • Crisiscommunicatie
  • Wonen en Ruimtelijke ordening
  • Economie en havens
  • Financiën
  • Risdam/Nieuwe Steen (inclusief verbouwing stadhuis)
  • Stadsgesprekken
  • Kunst, cultuur, sport & erfgoed

Ester Verhoeven

Bereikbaar via 06 21 58 89 34 of e.verhoeven@hoorn.nl.

  • Sociaal Domein (1.Hoorn en Regio Westfriesland): Wmo, jeugdhulp en hulp bij rondkomen
  • Statushouders / asielzoekers
  • Vluchtelingen Oekraïne
  • Preventie gezondheidszorg
  • Jongeren, alcohol en drugs (lokaal en regionaal)
  • Toezicht, handhaving en evenementen (kermis en markten)

Sylvia Doodeman

Bereikbaar via 06 53 49 87 43 of s.doodeman@hoorn.nl 

  • Waterfront, stadsstrand
  • Hoorn-Noord/Venenlaankwartier
  • Omgevingswet
  • Welzijn
  • Zorgzame Samenleving (dementie, mantelzorg)
  • Onderwijs, IKC

Lisa Beerepoot

Bereikbaar via 06 30 84 41 36 of l.beerepoot@hoorn.nl

  • Programma duurzame stad
  • Stadsbeheer, verkeer en vervoer
  • Marketing
  • Regionale samenwerking

Merel Schuit

Bereikbaar via 06 15 66 47 80 en m.schuit@hoorn.nl

  • Kansen voor de Kersenboogerd
  • Bangert & Oosterpolder

Jeanine Schaart

Bereikbaar via 06 24 12 65 20 of m.schaart@hoorn.nl 

  • Poort van Hoorn

Kristel van der Pouw Kraan

Bereikbaar via 06 12 14 31 82 en k.vd.pouwkraan@hoorn.nl    

  • Pact van Westfriesland

Laura Kievit 

Bereikbaar via 06 16 94 57 61 en l.kievit@hoorn.nl   

  • Gemeenteraad en Griffie 

Marloes Hoorn

Bereikbaar via 06 24 18 57 56 en m.hoorn@hoorn.nl

  • Omgevingswet
  • Kerkplein

Kim Tyrakis

Bereikbaar via 06 21 10 42 41 en k.tyrakis@hoorn.nl 

  • Renovatie stadhuis
  • HR
  • Informatievoorziening & Automatisering
  • Dienstverlening
Dit is een verplicht veld.

Uw formulier wordt verzonden, even geduld a.u.b.