College van B & W

Het college van burgemeester en wethouders is het dagelijks bestuur van de gemeente. Het college van Hoorn bestaat naast de burgemeester uit 5 wethouders. De gemeentesecretaris ondersteunt burgemeester en wethouders. De burgemeester is de voorzitter van het college en van de gemeenteraad.

Vergaderingen

Het college vergadert iedere dinsdag. De verslagen van deze vergaderingen zijn openbaar. U kunt ze lezen via https://www.ibabsonline.eu/Kalender.aspx?site=Hoorn.

Contact met burgemeester of wethouders

 Burgemeester Jan Nieuwenburg

Burgemeester Jan Nieuwenburg
j.nieuwenburg@hoorn.nl telefoon secretariaat (0229) 252214

 

Wethouder Marjon van der Ven (VVD)
m.vd.ven@hoorn.nl Telefoon secretariaat: (0229) 252208

Wethouder Samir Bashara

Wethouder Samir Bashara (GroenLinks)
s.bashara@hoorn.nl Telefoon secretariaat: (0229) 252211

Wethouder Simon Broersma (Fractie Tonnaer)
s.broersma@hoorn.nl Telefoon secretariaat: (0229) 252208

Wethouder Ben Tap

Wethouder Ben Tap (D66)
b.tap@hoorn.nl Telefoon secretariaat: (0229) 252211

Wethouder Kholoud Al Mobayed (Sociaal Hoorn)
k.al.mobayed@hoorn.nl Telefoon secretariaat: (0229) 252210 

Gemeentesecretaris Frans Mencke

Gemeentesecretaris Frans Mencke
f.mencke@hoorn.nl Telefoon secretariaat: (0229) 252209