College van B & W

Het college van burgemeester en wethouders is het dagelijks bestuur van de gemeente. Het college van Hoorn bestaat naast de burgemeester uit 4 wethouders. De gemeentesecretaris ondersteunt burgemeester en wethouders. De burgemeester is de voorzitter van het college en van de gemeenteraad.

Taakverdeling

De wethouders en de burgemeester hebben elk een eigen pakket met taken, een portefeuille. Kijk voor een overzicht op de pagina portefeuilleverdeling.

Vergaderingen

Het college vergadert iedere dinsdag. De verslagen van deze vergaderingen zijn openbaar. U kunt ze lezen via https://www.ibabsonline.eu/Kalender.aspx?site=Hoorn.


Contact met burgemeester of wethouders

 Burgemeester Jan Nieuwenburg

Burgemeester Jan Nieuwenburg (PvdA)
j.nieuwenburg@hoorn.nl telefoon secretariaat (0229) 252214

Wethouder Nel Douw

Wethouder Nel Douw-van Dam (TLS)
n.douw@hoorn.nl Telefoon secretariaat: (0229) 252208

Wethouder Ben Tap

Wethouder Ben Tap (D66)
b.tap@hoorn.nl Telefoon secretariaat: (0229) 252211

Wethouder Theo van Eijk

Wethouder Theo van Eijk (CDA)
t.van.eijk@hoorn.nl Telefoon secretariaat: (0229) 252208

Wethouder Samir Bashara

Wethouder Samir Bashara (GroenLinks)
s.bashara@hoorn.nl Telefoon secretariaat: (0229) 252211

Gemeentesecretaris Frans Mencke

Gemeentesecretaris Frans Mencke
f.mencke@hoorn.nl Telefoon secretariaat: (0229) 252209